TERMAL KIŞ KAMPANYASI

KAMPANYALAR

HEMEN REZERVASYON YAPIN

REZERVASYON

HASTA TAKİP VE FİZYOTERAPİ PROGRAMLARI

FİZYOTHERMAL TERAPİ

DOĞA İLE İÇ İÇE AÇIK VE KAPALI 4 TERMAL HAVUZ

TERMAL HAVUZLAR

PROFESYONEL EKİBİMİZLE 28 FARKLI MASAJ UYGULAMASI

SPA CENTER

DOĞA MANZARALI MODERN ODALAR

ODALARIMIZ

EŞSİZ DOĞASIYLA KARADENİZ YAYLALARI

DESTİNASYONLAR VE TURLAR

DOĞANIN KALBİNDEKİ TERMAL

CENNET VADİ

SİZE ÖZEL FIRSATLARLA RİDOS TERMAL OTEL'DE KONAKLAMAK İÇİN

RIDOS BÜLTENİ

HEPSİNİ GÖR -

TERMAL SUYUN FAYDALARI

Romatizmal Rahatsızlıklar

Kronik romatizma türleri, hastaların yaşam kalitesini olumsuz etkileyen rahatsızlıkların başında gelmektedir.

Ortopedik Rahatsızlıklar

Ortopedik rahatsızlıkların tedavisinde, termal su sayesinde etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Nörolojik Rahatsızlıklar

Suyun rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi, rehabilitasyonun kritik öneme sahip olduğu beyin felci, celebral palsy (spastik), çocuk felci (polio) gibi nörolojik rahatsızlıkların rehabilitasyonunda olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır

Deri Hastalıkları

Hipertermal (40-42ºC sıcaklıktaki) sularımızın deri yüzeyi üzerinden gerek hidrostatik geçişim, gerek emilim, gerekse de deride birikim yolu ile yaptığı fiziko-kimyasal değişiklikler, birçok deri hastalığının tıbbi tedavisine kolaylaştırıcı etki göstermektedir.

Beyin Damar Hastalıkları

Felç (inme) sekellerinin rehabilitasyonunda, stres ve strese bağlı rahatsızlıkların tedavisinde, nörovejatif distoni örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında balneolojik etkilerin yanı sıra çeşitli masaj ve benzeri uygulamaların entegrasyonu ile ‘Wellness’ kapsamında bulunan iyileştirici uygulamalar başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Nefrolojik Hastalıklar

Başlıca böbrekler olmak üzere, mesane ve idrar yollarını kapsayan boşaltım sistemi ile ilgili (nefrolojik) hastalıkların tedavisinde, termal suyun olumlu etkileri bulunmaktadır. Termal su, molekül ve partikül içeren yapısı sayesinde böbrekten süzülen kan miktarının artmasını sağlamaktadır.

İltihaplanmalar

Termal suyun, sinir boyunca yayılan iltihaplanmalar (nevralji / sinevralji), sinir ucu iltihaplanmaları (nevrit/polinevrit), tenden iltihabı (tendinit), eklem zarı iltihabı (periartrit) gibi iltihaplanmaya bağlı rahatsızlıkların tedavisinde olumlu etkileri bulunmaktadır.

Kireçlenmeler , Kas Ağrıları Ve Siyatik

klemlerde ağrı ve hareketlerinde tutukluk, sonraki dönemlerde ise şekil bozukluklarına yol açan bir yıpranma hastalığı olan kireçlenmenin (osteoartrit ), eklem kireçlenmeleri (artroz) ve omurga kireçlenmesi (spondilit) gibi farklı türleri bulunmaktadır.

RidosNe Demek
RİZE • İKİZDERE • DAĞ • ORMAN • SU Bulunmuş olduğu coğrafyadaki tüm güzelliklerin baş harflerinden oluşmuştur. Kısacası Rize’ nin şirinliği, İkizdere’ nin eşsiz doğa örtüsü, Dağlarımızın ihtişamı, Ormanlarımızın heybeti ve Suyumuzun berraklığı nın bir sentezi olarak RİDOS doğmuştur.
Karadeniz.
Karadeniz kaçkar sıradağlarının eteklerinde oluşan yaylalar doğal güzellikleri ve sevimli evleriyle sizde doyumsuz bir tatili Ridos Otel'de yaşayın.

Ridos Termal OtelCennet Vadi

Ülkemizin en kaliteli jeotermal kaynağını modern mimarisiyle sizlere “Cennet Vadi” ’nin atmosferinde Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Devamı +

Termal Su

Dünyada İlk 5'e giren Şifa kaynağı Termal su.

Cennet Vadi

Karadeniz'in essiz doğasını pencerenizde yaşayın

Termal Sağlık

Sağlığınızı, güzelliğinizi ve enerjinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz; beklentilerinizin üzerinde bir tatil için...

Dünyanın En Çok Mineral İçeren Termal Suyu Ridos Otel Bünyesindedir.
ZİRVE