Olta ile Balık Tutmak

 

Ridos Thermal Otel  spa  otel  içinde ve  çevrisinde sizlere  bir çok  aktiviteyi  sunmaktadır doğal  güzelleği  il  doğayla iç içe  akan  deresi  ile insanı  adeta  büyülüyor  otelimizde termal  suyu  ile sizleri  hem  sağlığa hemde  eğlenceye davet  ediyor.  sağlıktan sonra  eğlencenin  yeri  ridos
Otelimizde konaklamayı  tercih  ettiniz    zengin  açık  büfe  kahvaltısını  yaptıktandan  sonra  otelin  çevresindeki  akan derede oltanızı  alıp  karadeniz’in meşhur ve  tutması  bi  hayli  uğras veren  eylenceli  olan kırmızı benekli  ala  balık  tutmak   insana  ayrı  bir  huzur  katıyor. bunun  dısanda  otelimizde  konaklayıp  sabah  04:30 gün doğumda  hiç  kalkdınızmı  bence  kalkmalısınız  gün  doğumunda  pencerinizi açmanız  ve  orman  derinliklerinden  gelen  onlarca  kora  halinde  kuş  sesleri  dere sesi  ve  temiz  havası   cennette  oldunuzu  hissediyorsunuz.

 

Kırımızı  Benekli  Alabalık  Resmi

Kırımızı Benekli Alabalık Resmi


KIRMIZI BENEKLİ ALA BALIK

Alabalık avı, özellikle de dere alabalığını avlamak dünya çapında insanları peşinden sürükleyen keyifli bir uğraştır. Alabalığı yakalamak oldukça zor ve emek ister. Alabalık birçok tatlı su balığı gibi kendini hemen avcısına teslim etmez. Onun izini sürmeniz gerekir. Oltanızı yutması yakaladığınız anlamına gelmez, kurtulmak için kendini parçalayabilir. Oltadan kaçanın bir daha oltaya gelmesi de zor bir ihtimaldir. Rakip bu kadar dişli ve saygın olunca onun peşinden gitmek de o kadar keyifli ve eğlenceli olur.

ZİRVE