Ridos Termal Otel & SPA

tarafından / Perşembe, 05 Kasım 2015 / YayımlandıGenel

-Ridos Termal Otel & SPA

Ridos Termal Otel & SPA Rize’nin İkizere ilçesine bağlı Ilıca köyünde bulunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı kaplıca litre başına 4.542 mineral ile dünya üzerinde bulunan en yüksek mineral değerlerine sahip 5 kaplıcadan biri olma özelliğini taşımakta. Doğa ile iç içe mükemmel bir tatil yapmanız için tüm imkanlara sahip olan bu tesis Karadeniz bölgesinin en büyük termal tesisi olma özelliğini taşıyor.

-Tesis Özellikleri

Tesisimizde 108 standart oda, 8 modern Suit, 8 Klasik suit, 4 bağlantılı aile odası,20 apart oda olmak üzere toplam 148 oda 350 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

-Toplantı Salonları

Standart Toplantı Salonu:    Tiyatro düzeni 300 pax , sınıf düzeni 220 pax ve U düzende 80 pax kapasiteye sahiptir.Teknik ekipman olarak, barkovizyon, surround ses sistemi,yaka mikrofonu,masa mikrofonu,el mikrofonu,platform,kürsü,banket masaları ve fuaye alanına sahiptir.

Özel Toplantı Salonumız : Otelimiz bünyesinde bulunan I düzen 10 pax kapasiteye sahip özel donanıma sahip toplantı salonumuz dur. Teknik olarak deri kaplama özel koltuklar,özel tasarım masa , ses ve ışık sistemleri,barkovizyon ve mobil perde olanaklarına sahiptir.En özel toplantılarınız için mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Özel Doğa Manzaralı Toplantı Salonumuz : Otelimiz bünyesinde bulunan panoromik manzaraya sahip özel toplantı salonumuzdur. Tiyatro düzeni 150 pax,sınıf düzeni 90 pax ve U düzeninde 40 pax kapasiteye sahiptir. Teknik ekipman olarak barkovizyon, surround ses sistemi,yaka mikrofonu,masa mikrofonu,el mikrofonu,platform,kürsü,banket masaları ve fuaye alanına sahiptir.

-Online rezervasyon için tıklayın!

-RİDOS THERMAL HOTEL ULAŞIM

• Trabzon havaalanına 95 km
• Rize şehir merkezine 64 km
• İkizdere merkezine 6 km
• İspir’e 68 km
• Ovit Yaylası 50 km
• Uzungöl  100 Km
• Ayder Yalası 140 Km
• Denize olan uzaklık 41 km

-Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ridosotel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Ilıca köyü / İkizdere / Rize / Türkiye
Tel : 0464 416 21 50 (10 hat)
Faks : 0464 416 21 59
E-posta : iletisim@ridosotel.com.tr

ZİRVE