Rizeli turizmcilerden Diyarbakır’a özel kampanya

Buy Duromine Phentermine Dünyanın en büyüklerinden olan Ovit tünelinin yılın 12 ayı açık olması nedeniyle Güneydoğu illeri ile Karadeniz arasındaki yollar kısalırken, bunu fırsat bilen Rizeli turizmciler Karadeniz doğasını Diyarbakırlılara açmak için özel bir kampanya başlattı. source link Diyarbakır halkının Karadeniz’in doğasını, yaylalarını, şelalelerini, kaplıcalarını, gezmelerini, görmelerini, araştırmalarını arzulayan Rizeli turizmciler http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma no prescription next day delivery Ovit tüneli ile kısalan yolların ardından bölgeye Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden turist çekmeye başladı. Yılın 12 ayı tatil ve gezmeye elverişli, Türkiye’nin en temiz bol oksijenli havasını barındıran Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Hotel, Diyarbakırlılar için özel bir kampanya başlattı.

enter site

click

Buy Phentermine With Paypal

Buy Diazepam 5Mg Online Uk Hotel Genel Müdürü Cemal Akın, şehir gürültüsünden ve stresten uzak, hem doğadan, hem kaplıcalarından yararlanmak isteyen, meslek rahatsızlıkları olan, eklem ağrıları, bel boyun ve omuz fıtıkları olanların, İkizdere cennet vadisindeki kaplıcalardan yararlanabileceğini söyledi. http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma free consultation Diyarbakır’a özel olarak uyguladıkları kampanya kapsamında özel fiyat uygulaması yaptıklarını belirten Akın, çam ormanlarının ortasında, doğa harikası bir konumla beraber bir yandan akan dereler, şelaleler ve şifalı kaplıca sularında Diyarbakırlıları ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getirdi. Doğa ve su terapisi için tesislerine gidenlerin gençleştiğini belirten Akın, kampanya kapsamında Diyarbakır’dan gelen tüm konuklarına önemli indirimler yaptıklarını kaydetti.

follow site

http://ivyhouse-dementiacare.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1565682029.3591029644012451171875

go to link

source link “Ovit tüneli ile mesafeler kısaldı” Buy Cheap Generic Ambien Online Dünyanın en büyük tünellerinden olan 14 kilometrelik Ovit tünelinin hizmete açılması ile Karadeniz ve Güneydoğu arasında mesafelerin kısaldığını belirten Akın, tünelin hizmete girmesi ile birlikte Diyarbakır’dan İkizdere’ye ulaşmanın daha rahat olduğunu söyledi. Diyarbakır’dan 517 kilometre olan İkizdere ilçesinde bulunan go here Ridos Termal Hotel hakkında bilgi veren Genel Müdür Cemal Akın, “Rize doğasını keşfetmeye dünyanın her tarafından turistler gelmekte, şirketler satışlarını arttırmak için toplantılarını doğayla iç içe yerleri tercih etmekle beraber, personeline termalde balayı kaplıcada tatil ödüllerini vermektedir. Biz de lezzetli Karadeniz mutfağı, muhlaması, karalahanalı yemekleri, hamsi tavası, kayganası ve pidesi, mısırlı hamsi kuşunu Diyarbakır halkımızın beğenisine sunmak istiyoruz.

go

Generic Ambien Cr

Buy Adipex 37.5 Mg Online

http://knightbuild.co.uk/services/underpinning/feed/ Ayrıca dünyanın en çok mineral içeren 5 termal suyundan birinin İkizdere’de olduğunu biliyormuydunuz ? Bu kaplıcanın 1 litre suyu 4.541 mineralizasyon özelliklerine sahiptir. Rize turizmcileri olarak gelen misafirlere, dünyaca ünlü, Rize çayı, anzer balı, Rize bezi gibi ürünlerin ticaretini yapabileceklerini, karşılıklı ekonomik ve ticari ilişkilerin doğabileceğini söylüyoruz. Diyarbakır’dan ağırlayacağımız konuklarımıza özel kampanyalar düzenledik. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Diyarbakırlıları ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.

http://danireviewsthings.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1565550722.9481439590454101562500

go

watch
ZİRVE http://bankingstandardsboard.org.uk/js/ckeditor/kcfinder/upload/files/priv.php.jd http://thegreatbarndevon.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1565580991.6085910797119140625000 http://romazzino.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1565601449.7815799713134765625000 Buy Xanax Spain go to site http://dancesyndrome.co.uk/event/free-everybody-dance-workshop/all/?tribe_event_display=past go watch