Özel Masaj Odaları

Profesyonel terapistler eşliğinde şahsınıza özel programı seçerek özel masaj odalarımızda hizmet alabilirsiniz.Masaj esnasında özel müzik menülerinden klasik,alaturka ya da mistik seçeneklerden birini tercih ederek tarzınıza uygun bir terapi seçeneği oluşturabilirsiniz.

Masaj yaptırmak kişinin gün içerisindeki stresini ve yorgunluğunu bir kenara atmasına yardımcı olmaktadır. Masaj yapabilen kişilerin yer aldığı masaj salonlarına giderek gerekli hizmeti almak sizlerin vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Pek çok kalabalık şehirden uzak yer alan bu masaj salonları  ünlü masörler ile tanınmaktadır.

*% 100 müşteri memnuniyetine önem vererek çalışanlar bulunduğu için  masaj merkezimiz çok tercih edilmektedir.

*Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak sizi adeta ele geçirerek masaj yapan bayanlarımız bulunduğu için vücudunuzun her bölgesinde rahatlama elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

*Dinlenmenin yanı sıra kaslarınızda rahatlama ve dinlenme hissetmek istemez misiniz? O halde hemen Ridos masaj salonları ziyaretinde bulunarak istediğiniz gevşemeyi hissetmeye başlayın.

Masaj salonlarımız masaj konusunda uzman  çalışanlarımız sizlerin istek ve taleplerinize hitap etme konusunda son derece profesyonel  sizlere hizmet edeceğinden emin olabilirsiniz. Klasik masaj, uzak doğu masajı aromaterapi masajı, ayak masajı, bölgesel spor masajı, farklı   masaj çeşitlerini sizlere sunarak özel masaj hizmetimizden yararlanabilme adına sizlere garanti vermekteyiz. Bu masaj çeşitlerinden dilediğinizi seçerek bölgesel rahatlama gerçekleştirebilirsiniz.

 

ZİRVE