Toplantı Solanu

Otelimiz bünyesinde toplam 3 farklı toplantı salonu bulunmakta olup,seminer,kongre ve şirket toplantılarınızda profesyonel hizmet vermektedir.Tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile toplantılarınız için izole edilmiş bir ortamda konsantrasyonu koruyabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.Verimli ve motive edici organizasyonlarınız için eşsiz bir alternatif oluşturmaktadır.

Vip Meeting
Otelimiz bünyesinde bulunan I düzen 10 pax kapasiteye sahip özel donanıma sahip toplantı salonumuzdur.Teknik olarak deri kaplama özel koltuklar,özel tasarım masa , ses ve ışık sistemleri,barkovizyon ve mobil perde olanaklarına sahiptir.En özel toplantılarınız için mükemmel bir hizmet sunmaktadır.
Business Area 1
Otelimiz bünyesinde bulunan en büyük toplantı salonudur.Tiyatro düzeni 300 pax , sınıf düzeni 220 pax ve U düzende 80 pax kapasiteye sahiptir.Teknik ekipman olarak, barkovizyon, surround ses sistemi,yaka mikrofonu,masa mikrofonu,el mikrofonu,platform,kürsü,banket masaları ve fuaye alanına sahiptir.
Toplantı Salonu , 300 kişilik kapasiteye sahip olup , her türlü toplantı,seminer ve konferans taleplerine cevap vermektedir.Toplantı süresince coffee break hizmeti verilmektedir.Toplantı salonunda akıllı tahta ve projeksiyon cihazı gibi en üst teknolojik imkanlar sunulmaktadır.Ücretsiz olarak kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.
Business Area 2
Otelimiz bünyesinde bulunan panoromik manzaraya sahip özel toplantı salonumuzdur.Tiyatro düzeni 150 Pax,sınıf düzeni 90 Pax ve U düzeninde 40 pax kapasiteye sahiptir. Teknik ekipman olarak barkovizyon,surround ses sistemi,yaka mikrofonu,masa mikrofonu,el mikrofonu,platform,kürsü,banket masaları ve fuaye alanına sahiptir.

 

 

ZİRVE