Instagram

whatsapp

telefon

online
rezervasyonÖzel Masaj Odaları

Profesyonel terapistler eşliğinde şahsınıza özel programı seçerek özel masaj odalarımızda hizmet alabilirsiniz. Masaj esnasında özel müzik menülerinden klasik, alaturka ya da mistik seçeneklerden birini tercih ederek tarzınıza uygun bir terapi seçeneği oluşturabilirsiniz.

Masaj yaptırmak kişinin gün içerisindeki stresini ve yorgunluğunu bir kenara atmasına yardımcı olmaktadır. Masaj yapabilen kişilerin yer aldığı masaj salonlarına giderek gerekli hizmeti almak sizlerin vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Pek çok kalabalık şehirden uzak yer alan bu masaj salonları ünlü masörler ile tanınmaktadır.

Masaj salonlarımız masaj konusunda uzman çalışanlarımız sizlerin istek ve taleplerinize hitap etme konusunda son derece profesyonel  sizlere hizmet edeceğinden emin olabilirsiniz. Klasik masaj, uzak doğu masajı aromaterapi masajı, ayak masajı, bölgesel spor masajı, farklı masaj çeşitlerini sizlere sunarak özel masaj hizmetimizden yararlanabilme adına sizlere garanti vermekteyiz. Bu masaj çeşitlerinden dilediğinizi seçerek bölgesel rahatlama gerçekleştirebilirsiniz.