Instagram

whatsapp

telefon

online
rezervasyonGenel Görünüm

Rize, Kaçkar dağların eteklerinde yeşilin doğanın derenin buluştuğu nokta konumlanmaktadır. Misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve konaklamalarını daha keyifli hale getirmek için yenilenen Rize Ridos, ormanlarla çevrili dağ-dere manzaralı Ridos Rize şehir gürültüsünden ve stresten uzak, çam ormanlarının ortasında, doğa harikası.

Öncelikle Ridos Thermal Hotel & Spa  Otelimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve işbirliğinize  teşekkür ederiz.Otelimiz, Cennet vadisinde 30 dönüm arazi  üzerinde kurulu,  şehir gürültüsünden ve stresten uzak,  çam ormanlarının ortasında, doğa harikası bir konumla beraber, bol oksijenli havası, organik yiyecekleri, ıhlamur, kekik , çam kokuları, kuş cıvıltıları ve akan dere şırıltıları arasında şifalı bir tatil ortamı sunmaktadır. Ridos Thermal Hotel & SPA, Kongre, seminer, toplantılarınız için Karadeniz bölgesinin en büyük, termal oteli  özelliğine sahiptir.

Otelimiz 108 Standart, 8 Klasik Suit, 8 Modern Suit, 4 Bağlantılı Aile Odası ve 20 Villa olmak üzere toplam 148 oda, 325 yatak kapasitesine sahiptir.

Otel bünyesinde 2 adet restaurant, 3 adet bar bulunmaktdır. Ayrıca toplantılarınız için 3 adet farklı boyutlarda hizmet veren toplantı salonuna sahiptir.

Otel bünyesinde Spa Center ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir çok aktivite alanı bulunmaktadır.